En / De / Ru

O nás

O penzionu Natálie

Penzion Natálie se nachází v klidném prostředí Františkových Lázní, 2 minuty chůze od plaveckého areálu Aquaforum a 12 minut chůze od lázeňské kolonády. Nabízíme prostorné a tiché apartmány s výhledem na slatinu a Wiedermannův park. Ubytování je vyhledávané převážně manželskými páry, početnějšími skupinami či rodinami s dětmi. Na základě domluvy ubytujeme i rodinné mazlíčky.

Majiteli penzionu je rodina Jelenova, která nabízí ubytování od roku 2015. Díky své nízké kapacitě 23 osob zde vládne domácí atmosféra a celkovým mottem provozu je, aby se hosté cítili jako doma.

V ceně ubytování jsou zahrnuty lokální poplatky, přikrývky (péřové, příp. antialergenní na základě domluvy předem), povlečení (100% bavlna), ručníky (s možností průběžné výměny), tekuté mýdlo, toaletní papír, papírové a textilní utěrky, filtry do kávovarů aj. V kuchyních jsou hostům k dispozici olej, cukr, sůl, káva, ocet.

O majiteli

Roman Jelen, majitel penzionu a regionální řezník v jedné osobě, nabízí ubytování od roku 2015. Hosty je vnímán jako velmi ochotný, milý a komunikativní člověk, který splní každé přání. Na jeho zahradě panuje neformální atmosféra. Dobrá znalost polních cest a stezek vám poskytne skvělý základ pro tvorbu plánů na výlety nejen na kole. Jeho snídaně jsou bohaté a zkrátka fantastické. Rezervace a komunikaci vyřizuji já, Eliška Nováková, toho času na mateřské dovolené s dcerou Annou Novákovou. Dalšími členy rodiny jsou dcera Aneta Jelenová, vysokoškolačka, a Roman Jelen ml. Správcem budovy a občasným klíčníkem je děda Gustav Jelen. Nočním hlídačem a paní domu je naše kočička Berynka.

Pro naše hosty ZDARMA nabízíme:

K využití nabízíme oplocenou zahradu, kde najdete posezení s grilem a dětské hřiště (přední zahrada), posezení u otevřeného ohniště (zadní zahrada).

Připojení k síti wifi Natalie je dostupné v celém areálu.

Hosté mohou parkovat ve dvoře nebo na parkovišti přes cestu.

Pro cyklisty je k dispozici přístřešek na uložení kol.

Pro pejsky máme misky, pelíšky a sáčky na exkrementy.

Naši hosté mají možnost zapůjčení dětské postýlky, chůvičky, jídelní židličky, koupací vaničky a jiných potřeb pro své ratolesti.

K zapůjčení jsou také dětské knihy, deskové hry, hračky a sportovního náčiní.

Hosty vyzvedneme či přivezeme z nádraží Františkovy Lázně/Cheb nebo z letiště Karlovy Vary. Další požadavky na základě domluvy.

Hostům zdarma zajistíme drobné nákupy v obchodním centru Lídl, Františkovy Lázně.

Pro naše hosty za PŘÍPLATEK nabízíme:

Za příplatek 270 Kč/osobu je možnost donášky snídaně. Snídani nabízíme kontinentální a anglickou. Snídaně nosíme přímo na pokoj mezi 9-10:00. Majitel je řezník, na svých hostech rozhodně nešetří. Anglická snídaně se skládá z koblihy, 100 g sýru, 5g másla, jahodové marmelády, pomazánky nebo paštiky, želatinového sýru, dvou vajec, 100 g slaniny, zeleninového salátku, ošatky různorodého pečiva, ovoce, jogurtu, konvice kávy, konvice čaje, plné mlékovky a 100% džusu.

Kontinentální snídaně se skládá ze 150 g uzenin (šunka, salám), 100 g sýra, vejce nebo párku (vejce připravujeme dle preference hosta, párek je s kečupem a horčicí a je místo uzenin), 5g másla, jahodové marmelády, pomazánky nebo paštiky, želatinového sýru, zeleninového salátku, ošatky různorodého pečiva, koblihy, ovoce, jogurtu, konvice kávy, konvice čaje, plné mlékovky a 100% džusu.

Za příplatek 200 Kč/noc je možnost ubytovat domácí mazlíčky na základě domluvy předem.